LAMPY BURSZTYNOWE

Gabinetowe 

Lampy wykonane w całości ze szlachetnych materiałów.  Mosiężne akcesoria w tym podstawy, lekko przepolerowane, aby wydobyć z nich naturalne piękno tego szlachetnego materiału w połączeniu z wysokogatunkowymi kawałkami bursztynu tworzą wytworną całość.  Doskonale prezentują się w eleganckich wnętrzach gabinetów , biur, salonów i nie tylko.

Klosze w tej kolekcji występują w kształcie:

  • kopuły o średnicy od 25 – 30 cm
  •  kuli od 25 – 30cm
  • Wisterii o średnicy 22 cm
  • wysokość lamp to w przybliżeniu  39 – 55 cm

Lampa B10 – Kulka na orle –  doskonale pasuje do ekskluzywnych biur oraz gabinetów, z każdej strony ładnie się prezentuje .Osadzenie klosza pozwala na swobodne czytanie i pisanie.

Lampa B11 –  Wisteria na skałce – Przepiękna lampa z kloszem w kształcie wisterii z charakterystycznymi soplami, na podstawie przedstawiającej kobietę siedzącą na skale. Efekt tego zestawienia przypomina wspaniałe girlandy krzewu wisterii.

Lampa B16 – Lady –  przedstawia kobietę stojącą pod parasolem. Klosz wykonany z odlewu mosiężnego w kształcie szkieletu parasola, którego otwory wypełnione są wyselekcjonowanym  bursztynem, ułożonym od małego do dużego, tak aby dokładnie pasowały. Całość udekorowana drutem w technice metaloplastycznej.

Lampy wykonane w ekonomicznej wersji MIX, czyli różnorodność kamieni bursztynowych w każdym kloszu to charakterystyczna cecha tej kolekcji. Mosiężne akcesoria zostały lekko wypolerowane, aby wydobyć z nich naturalne piękno tego szlachetnego materiału.

Podstawy mosiężne, lub bursztynowe ( w tej kolekcji nie podświetlane)

Klosze w kolekcji MIX  występują w kształcie:

  • kopuły o średnicy od 25 – 35 cm
  • parasola ok 40 cm
  • wysokość lamp to w przybliżeniu  32 – 50 cm

Na indywidualne klienta wykonujemy lampy w innych kształtach i wymiarach.