LAMPY SZKLANE Z BURSZTYNEM

Ekskluzywne

Mosiężna figura kobiety przypominającą Nimfę, obsadzona na podwyższeniu z otworami, w które wstawiony został ręcznie dopasowany bursztyn. Poprzez podświetlenie również tej części, cała lampa staje się niezwykle imponująca. Podświetlenie to może świecić niezależnie od klosza.

Zoom przestawia z jaką precyzją wykonane są nasze lampy.  Dokładnie  wyselekcjonowane i dopasowane  bursztyny, połączone gładkimi  lutami. A wszysko to udekorowane drutem metaloplastycznym.

Każdy klosz można wykorzystać w lampie stojącej lub wiszącej.

Stabilną mosiężną nogę lampy,  zdobi motyw naśladujący pień drzewa i jego korzenie. 

W całej kolekcji lamp ekskluzywnych, dodatkowo oprócz włącznika nożnego zamontowane są pociągane łańcuszki do wyłączania i włączania lampy.

Lampy wykonane w całości ze szlachetnych materiałow. Mosięzne podstawy do lamp pochodzą w wiekszości z polskich odlewni. 

 • wysokość jest regulowana od 60 do 65cm

Zamawiamy szkło w polskich hutach, na specjalne zamówienie pod naszą produkcję. Jest ono grubsze, dzięki czemu bardziej odporne na uszkodzenia. Połyskowe opalowe szkło w połączeniu z dużymi kawałkami bursztynu tworzy przepiękną całość. 

Klosze w tej kolekcji występują w kształcie

 • kopuły o średnicy 45cm
 •  kuli do 35cm

 Produkt końcowy -gotowa lampa – jest starannie pakowany tak, by  bezpiecznie dotarł do klienta. Przy większym zamówieniu, całość wysyłamy na palecie, co zwiększa bezpieczeństwo.

  Lampy wiszące lub ample (plafony), wykonane ze szkła, zrobionego  w polskiej hucie, na specjalne zamówienie naszej pracowni. Szkło jest grubsze co za tym idzie bardziej odporne na uszkodzenia. Połyskowe opalowe szkło w połączeniu z pięknymi kawałkami bursztynu tworzy przepiękną całość. 

  Abażury są w kształcie:

  • kopuły o średnicy  od 30 do 45 cm
  • kuli o średnicy do 35 cm , 

  Z każdego klosza można zrobić lampę wiszącą

  • oświetlenie na  1 lub 3 żarówki , każda max 60 W
  • długość standardowa zawiesia to ok 70 cm . na specjalne zamówienie klienta wykonujemy dłuższe lub krótsze zawieszenia.

  Produkt końcowy -gotowa lampa – jest starannie pakowany tak, by  bezpiecznie dotarł do klienta. Przy większym zamówieniu, całość wysyłamy na palecie, co zwiększa bezpieczeństwo.

  Lampy stojące podłogowe występują z identycznymi  kloszami  jak stojące czy wiszące  z tej kolekcji.

  Klosze wykonane ze szkła, zrobionego  w polskiej hucie, na specjalne zamówienie naszej pracowni. Szkło jest grubsze co za tym idzie bardziej odporne na uszkodzenia.

   Przyozdobione zostały dużymi bryłkami, bursztynowych kamieni w kształcie

  • kopuły o średnicy 45cm
  •  kuli do 35cm

  Podstawy do tych lamp wykonane  z mosiądzu są unikatowe.

  • wysokość w zalezności o zamówienia klienta

  Lampy z tej kolekcji są unikatowe.

  Wiszące 4, 6, 8 ….. ramienne żyrandole zawsze wykonane z mosiądzu.

  Stojące, tu 5-cio ramienna z cudną , unikatową mosiężną figurą, w kształcie kobiety z ptaszkiem

  Na specjalne zamówienie, możemy wykonać podobne lub całkowicie inne dokładnie wg wymagań klienta.

  Wymiary  w zależności od indywidualnego zamówienia.

  Cudowna , duża salonowa lampa z unikatową mosiężną figurą, przedstawiającą kobietę z ptaszkiem.

  Pięć szklanych kloszy świecących do góry daje bardzo przyjemne, ciepłe światło, tworząc nastrojowy klimat w pomieszczeniu. Lampa sprawia efektowne wrażenie i rewelacyjnie się prezentuje zarówno gdy jest zapalona, jak i przy zgaszonym świetle. 

  Oryginalny 6-ramienny żyrandol – lampa wisząca z sześcioma kloszami z mlecznego szkła ozdobionego bursztynem . Każdy klosz o średnicy 14 cm.

  Szerokość całej lampy to prawie 80 cm. Tak pokaźne wymiary sprawiają, że lampa wspaniale prezentuje się w dużych loftowych wnętrzach.